Hakkımızda

ana11[1]

Firmamız 2000 yılında Kalyon Vana ve Döküm San.Tic.Ltd.Şti. adı altında “KST Kalyon” markalı küresel vana İmalatı ile sulama sektöründe hizmete başlamıştır.

Dünyada gelişen modern sulama sistemlerini hassasiyetle izleyen firmamız 2005 yılı itibari ile “Kalyon Filtre” olarak damla sulama filtre sistemleri imalatına geçiş yaparak sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymuştur. Verimli, dayanıklı ve güvenilir ürünleriyle kısa zamanda tercih edilen marka haline gelen Kalyon Filtre sektördeki firmalara daha kaliteli ürün ve hizmet sunma amacı ile 2010 yılında Yazıbaşı -Torbalı / İzmir’deki 2500 m2 üzerinde kurulu fabrikasında üretimine devam etmiştir. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen sürekli büyümeye devam eden ve kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde Kalyon Filtre 2014 yılında yeni bir projeye adım atarak 6500 m2 üzerinde kurulu yeni fabrikasında üretime devam etmektedir.

Firmamızın değişmez prensipleri kalite ,hizmet ,zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Su kaynaklarının giderek azaldığı 21.Yüzyılda Kalyon Filtre; kaynakların daha verimli kullanılmasını sağlayan modern damlama ve yağmurlama sistemleri için kaliteli malzeme ve ek parçalarının da toptan satışını yaparak, bayilerine eksiksiz hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Kalyon Filtre, yurt çapında kurduğu 100 ‘ü aşkın satıcı ve uygulamacı bayi ağı ile Türkiye’de geniş kitlelere ulaşarak sektördeki öncü firmalar arasında yerini almış. Dünya’nın çeşitli ülkelerine gerçekleştirdiği ihracatlar ile ülkemiz ekonomisine sağladığı katkıyı arttırmıştır.

Deneyimli kadrosu ve ”HER ZAMAN EN İYİSİNİ ÜRETİYORUZ” vizyonu ile Kalyon Filtre pazarın ihtiyaçları doğrultusunda gelişmeye devam edecektir.

Kalyon Filtre ‘ye gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.